Elevii din clasele a XII-a se pregătesc de absolvire

Festivitățile de absolvire au loc în perioada 27-29 mai și au fost programate astfel încât în zonele aglomerate circulația să nu fie îngreunată, iar cei care au copii la mai multe unități școlare să aibă timp să ajungă în mai multe locuri.
Purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Școlar Județean Mureș, Camelia Irimie Matei.

Raluca Creţ

Program
1. LICEUL TEHNOLOGIC BAND – 27 mai, ora 10.00
2. LICEUL TEHNOLOGIC DUMBRĂVIOARA – 29 mai, ora 10.00
3. COLEGIUL SILVIC GURGHIU – 29 mai, ora 10.00
4. LICEUL TEHNOLOGIC „IOAN BOJOR” REGHIN – 29 mai, ora 9.00
5. LICEUL TEHNOLOGIC „LUCIAN BLAGA” REGHIN – 28 mai, ora 10.00
6. LICEUL TEHNOLOGIC „PETRU MAIOR” REGHIN – 27 mai, ora 9.00
7. COLEGIUL NAŢIONAL „MIRCEA ELIADE” SIGHIŞOARA – 28 mai, ora 10.30 – Sala Mihai Eminescu
8. LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SIGHIŞOARA – 28 mai, ora 10.30
9. LICEUL TEHNOLOGIC NR. 2 SIGHIŞOARA – 28 mai, ora 10.30
10. LICEUL TEORETIC „JOSEPH HALTRICH” SIGHIŞOARA – 28 mai, ora 11.00
11. COLEGIUL AGRICOL „TRAIAN SAVULESCU” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 10.00
12. COLEGIUL ECONOMIC „TRANSILVANIA” TG. MUREȘ – 27 mai, ora 13.30 – Palatul Culturii Tg. Mures
13. COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU PAPIU ILARIAN” TG. MUREȘ – 29 mai, ora 10.00
14. COLEGIUL NATIONAL „UNIREA” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 17.00 – Sala Polivalentă Tg. Mureș
15. LICEUL TEHNOLOGIC „AUREL PERSU” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 10.00
16. LICEUL TEHNOLOGIC „AVRAM IANCU” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 9.00
17. LICEUL TEHNOLOGIC „ELECTROMURES” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 9.00
18. LICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE MARINESCU” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 11.00 – Teatrul de vară Tg. Mureș
19. LICEUL TEHNOLOGIC „ION VLASIU” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 10.00
20. LICEUL TEHNOLOGIC „TRAIAN VUIA” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 10.00
21. LICEUL TEHNOLOGIC „GHEORGHE ŞINCAI” TG. MUREȘ – 28 mai, ora 9.00
22. LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „SZASZ ADALBERT” TG. MUREȘ – 29 mai, ora 10.00
23. LICEUL VOCAŢIONAL DE ARTĂ TG. MUREȘ – 29 mai, ora 11.00
24. LICEUL VOCAŢIONAL PEDAGOGIC „MIHAI EMINESCU” TG. MUREȘ – 27 mai, ora 10.00
25. LICEUL TEORETIC „BOLYAI FARKAS” TG. MUREȘ,  LICEUL VOCAȚIONAL REFORMAT, COLEGIUL ROMANO CATOLIC – 29 mai, ora 10.00
26. COLEGIUL TEHNIC TÂRNAVENI – 28 mai, ora 10.00
27. LICEUL TEORETIC „ANDREI BÂRSEANU” TÂRNAVENI – 29 mai, ora 10.00
28. LICEUL TEHNOLOGIC IERNUT – 29 mai, ora 9.30
29. LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 LUDUŞ – 28 mai, ora 9.30
30. LICEUL TEORETIC „BOCSKAI ISTVAN” MIERCUREA NIRAJULUI – 29 mai, ora 10.00
31. LICEUL TEORETIC „SAMUIL MICU” SĂRMAȘU – 28 mai, ora 11.00
32. LICEUL TEHNOLOGIC „DOMOKOS KÁZMÉR” SOVATA – 29 mai, ora 11.00
33. LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE NETEA” DEDA – 28 mai, ora 10.00
34. LICEUL TEHNOLOGIC ’’SFÂNTU GHEORGHE’’ SÂNGEORGIU DE PĂDURE – 29 mai, ora 10.00
35. LICEUL DR. LIND – 27 mai, ora 17.00 – Centrul de Sănătate Herghelia
36. LICEUL TEHNOLOGIC ’’CONSTANTIN BRÂNCUȘI’’ TG. MUREȘ – 29 mai, ora 11.00
37. LICEUL TEORETIC „OMEGA” – 29 mai, ora 16.00

 

Foto: blog.dearmissj.com

 

 

Lasă un răspuns
Adresa ta de email nu va fi publicatã. Câmpurile necesare sunt marcate cu*

VIDEOFM

Acum in emisie

BUNĂ DIMINEAŢA, TRANSILVANIA! cu EMIL SABĂU

Vânt: 14 m/s

-4°C

Cer acoperit

Vânt: 1 m/s

Cer acoperit 1°C

Top 30 RTM

  • 1. LADY GAGA ft. BRADLEY COOPER – Shallow,

  • 2. ANA MUNTEANU – Unde te duci?,

  • 3. JONAS BLUE ft. LIAM PAYNE and LENNON – Polaroid,

  • 4. ANNE-MARIE ft.JAMES ARTHUR – Rewrite the stars,

  • 5. ANDREEA BALAN ft. EDWARD SANDA – Pe drum,

  • 6. PROCONSUL ft. UDDI – Visele care nu dorm,

  • 7. SHAKIRA – Nada,

  • 8. ANDREEA BOCELLI ft. MATTEO BOCELLI – Fall on me,

  • 9. THE CHAINSMOKERS ft.KELSEA BALLERINI – This feeling,

  • 10. TRUPA ZERO ft. EVELYN – Pentru totdeauna,

  • 11. HORIA BRENCIU – Sunt cine vreau sa fiu,

  • 12. JP COOPER ft. MALI-KOA – All this love,

  • 13. ELENA – Un gram de suflet,

  • 14. NICK JONAS ft.ROBIN SCHULZ – Right now,

  • 15. KDDK ft.ARILENA ARA – Last train to Paris,

  • 16. MANUEL RIVA ft. ALEXANDRA STAN – Miami,

  • 17. IRINA RIMES – Nu stii tu sa fi barbat,

  • 18. LORA – Pleaca,

  • 19. SORE – O sa te uit,

  • 20. ARIANA GRANDE – Breathin,

  • 21. BRIANA – Lost in Istambul,

  • 22. TAKE THAT – Out of our heads,

  • 23. VANOTEK – Love is gone,

  • 24. BAZZI ft.CABELLO – Beautiful,

  • 25. RITA ORA – Let you love me,

  • 26. LIDIA BUBLE – Tu,

  • 27. DAVID GUETTA ft. ANNE-MARIE – Don’t leave me alone,

  • 28. DODDY ft. LORA – Dor sa te ador,

  • 29. NICO – Oare cine?,

  • 30. SMILEY ft. DORIAN – Aprinde scanteia,

Sugereazã piesã
= 4.7785RON0.0021
  • usd 0.7473 1 0.001

  • chf 4.3582 1 0.002

  • aud 2.9491 1 0.0074

Live Video

Dedica o melodie unei persoane dragi

Completeaza formularul de mai jos,iar dedicatia ta se va auzi in emisiunea
Trimite Dedicatia

Blog

Blog PPI cu Radu Florea: C-așa o vrut Du...

Radu Florea | Citeste articolul

C-așa vrut Domnul E doliu național astăz...

Parteneri
}